2019 Uitslagen

Zondag 1 september 2019

Foto’s: Jeanette Nell, Patricia van Veen, Ed van Brecht, Anton Overklift

Film: Midvliet

Hele afstand – Vrouwen

Nr Naam Zwemtijd Eindtijd
1. Juliette ten Have 0:20:54 01:03:08
2. Laura Oudenhoven 0:19:31 01:03:59
3. Wendy Sneekes 0:18:25 01:04:44
4. Hedi van Dijk-Poot 0:21:47 01:07:28
5. Stephanie Noorlander 0:19:18 01:11:45
6. Josette Voskuilen 0:20:28 01:12:01
7. Matty Geurink 0:22:53 01:15:45
8. Iris van der Veen 0:21:34 01:16:09
9. Jolien de Klein 0:20:09 01:16:17
10. Saskia Klaver 0:23:09 01:16:47
11. Lisette de Groot 0:22:57 01:17:13
12. Manon Helmich 0:25:03 01:20:03
13. Katinka van Brakel 0:24:09 01:21:24
14. Merel Valk 0:24:43 01:23:06
15. Michelle van Leeuwen 0:22:46 01:24:01
16. Maria Maas 0:24:57 01:24:08
17. Nathalie ten Hoope 0:23:43 01:33:50
18. Cathy Schrijner 0:23:24 01:35:53
19. Linda van Vliet 0:21:01 DNF

Hele afstand – Mannen

Nr Zwemmer Zwemtijd Eindtijd
1. Sven Strijk 0:16:20 00:54:12
2. Ferdinand Oldeman 0:17:33 00:57:25
3. Christiaan Zandbergen 0:17:56 00:57:35
4. Arnaud van Schie 0:18:44 01:00:12
5. Marcel Zijderhand 0:18:25 01:02:39
6. Maarten Bach 0:20:01 01:03:21
7. Ewout Schiferli 0:22:11 01:05:24
8. Albert Dam 0:21:34 01:06:19
9. Albert Ruijg 0:21:47 01:07:22
10. Carsten Estl 0:20:51 01:07:27
11. Francois Boudreault 0:18:24 01:07:45
12. Mark van der Elst 0:19:53 01:07:53
13. Tim Vink 0:19:46 01:08:27
14. Luciano Gottardi 0:22:18 01:08:32
15. Rogier Potter van Loon (W) 0:22:17 01:08:41
16. Twan van Leeuwen 0:22:17 01:08:45
17. Rene Bos 0:19:53 01:09:34
18. Bart Drechsel 0:17:35 01:09:39
19. Joop de Jong 0:23:31 01:09:46
20. Joris de Wind (W) 0:22:18 01:10:09
21. Guillaume Beyrend-Frizon 0:21:19 01:11:19
22. Ewout Eijkelenboom 0:21:55 01:11:26
23. Matthijs Kallenberg 0:24:34 01:11:28
24. Sjoerd de Vries 0:21:00 01:12:16
25. Marc Trebels 0:23:31 01:13:08
26. Koen Bleijenberg 0:24:41 01:13:55
27. Eelco van Dongen 0:24:57 01:15:20
28. Sander Verduijn 0:22:46 01:15:57
29. Yorick Schreuder 0:22:11 01:16:56
30. Robert van de Velde 0:21:01 01:17:06
31. Bas Nijssen 0:24:18 01:17:20
32. Rob Barendregt 0:27:41 01:17:48
33. Wouter de Goeij 0:22:26 01:18:10
34. Rudiger Schils 0:20:44 01:18:17
35. Boudewijn Roest 0:21:55 01:19:38
36. Gerbrand Nijman (W) 0:24:22 01:19:39
37. Ivo Poldervaart 0:23:50 01:20:43
38. Jean Charles Rogers 0:28:40 01:22:19
39. Martijn Lopes Cardozo (W) 0:24:01 01:22:51
40. Cees Overes 0:25:53 01:22:59
41. Isidora de Paz Garcia 0:24:09 01:24:36
42. Jan Posthumus 0:23:35 01:25:41
43. Wim Kooij 0:24:36 01:25:55
44. Joop Sassen (W) 0:22:11 01:26:00
45. Nico ’t Hoen 0:24:51 01:26:32
46. Peter van Jaarsveld 0:28:30 01:27:39
47. Steven Lans 0:25:11 01:32:28
48. Bert Jan Potter van Loon (W) 0:29:55 01:37:16

Hele afstand – Duo’s

Nr Zwemmer Loper Zwemtijd Eindtijd
1. Max Terusks Llasaca Takacs 0:16:15 00:59:26
2. Mike Vrolijk Helmie Ramakers 0:19:10 01:06:55
3. Eva van Damme Jon Kegge 0:20:23 01:08:37
4. Leonard Rooijakkers Henk Bos 0:19:04 01:13:29
5. Jan van der Elst Haya Leenards 0:21:34 01:14:23
6. Julian Patterson Peter Veldhuizen 0:26:00 01:16:14
7. Marleen Mauritz Marita van de Bijl 0:28:05 01:17:36
8. Frank Hermanie Annemieke Docter 0:21:01 01:19:01
9. RĂ©mon de Jong Monique Bos 0:18:54 01:20:52

Halve afstand – Vrouwen

Nr Naam Zwemtijd Eindtijd
1. Ilse Schram 0:10:43 00:40:27
2. Gonny Verschoor 0:14:08 00:43:50
3. Simone de Lange 0:12:15 00:44:15
4. Teresa Steinke 0:10:31 00:45:01
5. Susette Lauwen 0:11:58 00:45:07
6. Esther van Eijk 0:11:20 00:45:17
7. Wendy Snel 0:12:59 00:45:26
8. Mireille van den Akker 0:12:44 00:46:27
9. Martine Stam 0:12:55 00:47:03
10. Janneke Besseling 0:13:14 00:49:09
11. Merel van de Langkluis 0:15:21 00:49:21
12. Sandra Kerstens 0:13:22 00:49:29
13. Nadia du Fosse 0:12:50 00:49:31
14. Ilja Bos 0:14:28 00:50:21
15. Willy van Ruitenbeek 0:13:10 00:57:21
16. Kim Hartman 0:14:41 00:57:37
17. Lusanne Lauwen 0:14:35 01:01:40
18. Qwendolyn van der Wilden DNF 00:49:57

Halve afstand – Mannen

Nr Naam Zwemtijd Eindtijd
1. Mark Schram 0:09:47 00:33:27
2. Pascal van den Bosch 0:12:24 00:34:55
3. Menno van Valderen (W) 0:09:32 00:36:12
4. Jos van Teijlingen 0:11:18 00:37:55
5. Owen den Outer 0:11:40 00:38:56
6. Jeroen Fakkeldij 0:11:12 00:39:00
7. Robert-Jan Kroon 0:10:34 00:39:22
8. Paul Nijveldt 0:12:19 00:39:50
9. Niek Meister 0:14:40 00:41:26
10. Mees van der Meij 0:11:20 00:42:28
11. Rik Minnee 0:11:20 00:42:29
12. Maurits Glasbergen 0:11:49 00:42:46
13. Cas Krol 0:12:05 00:43:36
14. Louis ten Hoeve 0:10:48 00:44:30
15. Arthur van der Meer 0:13:43 00:46:05
16. Paul Veninga 0:14:19 00:46:33
17. Ronald Castenmiller 0:12:32 00:46:51
18. Sander Limonard 0:13:24 00:47:15
19. Roland van der Jagt 0:14:19 00:47:26
20. Rene Verdouw 0:13:13 00:49:09
21. Conno du Fosse 0:18:27 00:50:57
22. Peter Spoelstra 0:13:31 00:51:39
23. Jacques Krol 0:15:42 00:52:07
24. Marcello Brinkenberg 0:16:05 01:08:39
25. Kristian de Lange DNF 00:44:15

Halve afstand – Duo’s

Nr Zwemmer Loper Zwemtijd Eindtijd
1. Claus Molitor Alexander Sophocleous 0:10:12 00:33:48
2. Robin van der Meulen Jacob van der Meulen 0:10:19 00:35:40
3. Mike Vrolijk Anne Vrolijk 0:09:58 00:37:03
4. Nancy Hogeboom Michel Opdam 0:11:58 00:37:50
5. Anke Michel Schot 0:15:08 00:45:48
6. Ralph van der Lely Els van Deursen 0:09:45 00:45:51
7. Menno Rekers Esther van Leeuwen 0:11:20 00:46:51
8. Ralph Barten John Gras 0:13:35 00:48:42
9. Hans van Veen Kas van der Pol 0:11:53 00:52:52
10. René ten Hoeve Jeep ten Hoeve 0:14:28 00:54:40