2018 Uitslagen

Zondag 26 augustus 2018

foto’s 1, foto’s 2, foto’s 3, foto’s 4, film, finishvideo

Hele afstand – vrouwen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Eindtijd
1. 157 Hilde Pape 00:19:21 01:01:29
2. 50 Laura Oudenhoven 00:20:58 01:05:08
3. 63 Wendy Sneekes 00:20:27 01:05:29
4. 171 Helen Steingroever 01:06:31
5. 67 Hedi van Dijk-Poot 01:10:22
6. 130 Natasja Batenburg 00:23:10 01:16:05
7. 147 Roosmarijn van Velzen 00:24:29 01:16:34
8. 68 Matty Geurink 01:17:20
9. 109 Madelon Stol 00:27:16 01:19:40
10. 34 Nienke Mak 00:25:40 01:20:58
11. 148 Tjitske Ypma 00:24:30 01:21:22
12. 47 Reka Csordas 00:25:40 01:23:28
13. 134 Arienne Kapteijn 00:23:15 01:23:39
14. 137 Elke Schemmann 00:28:54 01:24:42
15. 105 Miranda Broks 00:24:21 01:26:01
16. 41 Krista Holswilder 00:24:25 01:26:52
17. 29 Martine Stam 00:26:10 01:32:24
18. 58 Jasmijn Rana 00:27:05 01:33:22

Hele afstand – Mannen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Eindtijd
1. 78 Maarten Bakker 00:18:09 00:56:54
2. 8 Michiel Hellegers 00:19:31 00:58:29
3. 43 Ferdinand Oldeman 00:19:55 00:58:40
4. 176 Wouter Jansen 00:23:10 00:59:17
5. 3 Marcel Zijderhand 00:19:38 01:02:01
6. 33 Bert Steensma 01:03:26
7. 156 Koen van Hees 00:22:50 01:03:46
8. 14 Ewout Schiferli 00:22:39 01:03:56
9. 123 Valerio Targon 01:03:59
10. 172 Bas Dijkstra 01:04:37
11. 13 Albert Ruijg 01:05:02
12. 32 Steven Hoyer 00:22:20 01:06:07
13. 35 Stefan Clermonts 00:19:40 01:06:19
14. 90 Maarten Geels 01:06:34
15. 37 Carsten Estl 00:20:35 01:06:57
16. 2 Rob Staples 00:22:25 01:07:36
17. 120 François Boudreault 00:19:16 01:07:46
18. 53 Ewout Eijkelenboom 00:23:30 01:07:51
19. 151 John van Marrewijk 01:08:11
20. 127 Joris van Son 01:08:50
21. 122 William te Dorsthorst 00:24:44 01:10:19
22. 49 Anne-Jeen de Vries 00:25:18 01:10:56
23. 59 Henri Klijn 00:22:24 01:11:15
24. 135 Sybrand Bleeker 00:23:15 01:11:21
25. 177 Daryl Beijlen 00:21:29 01:11:30
26. 44 Robbert Salome 00:23:00 01:12:06
27. 161 Dimitri Schellings 01:12:52
28. 23 Lex Daniels 00:24:15 01:13:38
29. 48 Jean Charles Rogers 00:25:50 01:14:09
30. 131 Paul Kamphuis 01:14:52
31. 36 Harold Paul 00:23:30 01:16:24
32. 126 Tako Lansbergen 00:26:00 01:16:45
33. 100 Martin Gough 00:25:13 01:17:18
34. 106 Daniel de Winter 00:21:57 01:17:21
35. 107 Jos vd Ent 00:23:30 01:20:10
36. 128 Harry Boerma 00:25:37 01:21:09
37. 10 Pascal Montoulives 00:26:58 01:21:39
38. 117 Joop Sassen 00:22:36 01:22:04
39. 60 Berthold Krasenbrink 01:22:43
40. 92 Emiel van Engelen 00:23:30 01:23:09
41. 175 Wim Kooij 00:27:00 01:23:30
42. 20 Jan Posthumus 00:24:46 01:23:59
43. 52 Date Reitsema 00:25:03 01:26:11
44. 132 Joris de Raad 00:27:10 01:26:57
45. 51 Hiro Asakura 00:27:29 01:28:11
46. 168 Victor dem Heijer 00:22:41 01:29:54
47. 31 Carlos Oudendijk 00:28:45 01:38:55
48. 22 Arnold Croiset v. Uchelen 00:36:52 01:47:21

Hele afstand – duo

Plaats Startnr Zwemmer Loper Zwemtijd Eindtijd
1. 1 Michiel Broekhuizen Paul van Brink 00:16:52 00:57:02
2. 145 Nadia du Fossé Bart Bezemer 00:22:37 01:01:12
3. 83 Michel vd Plaat Julie Faiazza 00:20:59 01:04:50
4. 88 Mike Vrolijk Helmie Ramakers 00:20:20 01:05:33
5. 166 Max Lopes Cardozo Martijn Lopes Cardozo 00:17:37 01:07:36
6. 144 Robin van der Meulen Jacob van der Meulen 00:22:59 01:10:57
7. 30 Ralph Barten Siebe Offereins 00:21:15 01:14:54
8. 91 Carlo Huegen Wim Rog 00:27:06 01:16:56
9. 143 Hans van Veen Henk Bos 00:24:27 01:17:48
10. 114 Jacqueline van Veen Petra Ruijgrok 00:24:35 01:24:30

Halve afstand – Vrouwen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Eindtijd
1. 110 Mariette v Nieuwkerk 00:09:48 00:35:05
2. 42 Jolien de Klein 00:10:15 00:36:04
3. 208 Naomi Geleijnse 00:12:35 00:36:06
4. 174 Jolijn Swager 00:12:19 00:37:08
5. 209 Clasina Jansen 00:11:35 00:37:50
6. 152 Suzanne Mulder 00:11:30 00:38:19
7. 146 Ilse Schram 00:10:58 00:38:27
8. 140 Simone de Lange 00:11:27 00:42:20
9. 95 Lynn van Toledo 00:12:50 00:44:31
10. 103 Melanie Frowein 00:13:17 00:44:34
11. 38 Annemarie Brons 00:14:12 00:44:52
12. 179 Teresa Steinke 00:10:27 00:44:59
13. 136 Maud Vogelpoel-Hommes 00:12:08 00:45:10
14. 27 Sandra Kerstens 00:13:09 00:45:40
15. 115 Kim Flach – Szegedi 00:14:06 00:46:44
16. 204 Elsa Jansen 00:16:30 00:49:33
17. 98 Elise Ravensbergen 00:14:26 00:50:07
18. 87 Marja Ellen Verhoef 00:14:18 00:50:32
19. 66 Ingeborg de Bruyn 00:13:15 00:50:33
20. 205 Gretha Bouma 00:18:05 00:51:53
21. 163 Edith Spruit 00:15:07 00:52:31
22. 97 Willy van Ruitenbeek 00:12:24 00:53:01
23. 45 Aafje van Dijk 00:14:02 00:53:25
24. 113 Nikki Douma 00:11:19 00:54:22
25. 125 Renate Turkstra 00:16:43 01:04:42
26. 61 Iris Exterkate 00:19:31 01:06:04

Halve afstand – Mannen

Plaats Startnr Naam Zwemtijd Eindtijd
1. 167 Joury Kuiper 00:09:48 00:32:47
2. 203 Alon Levin 00:09:56 00:33:05
3. 150 Sjoerd van Bree 00:09:38 00:33:50
4. 94 Erik Mastebroek 00:09:43 00:34:13
5. 121 Geert van der Horst 00:10:52 00:35:45
6. 155 Menno van Valderen 00:09:43 00:36:27
7. 178 Ralph van der Lely 00:37:35
8. 96 Daniël van Ginkel 00:12:40 00:37:44
9. 129 Simke Talsma 00:10:24 00:38:30
10. 133 Pascal van Eck 00:09:42 00:38:48
11. 165 Owen den Outer 00:12:10 00:38:48
12. 70 Sjoerd de Vries 00:11:07 00:38:59
13. 141 Kristian de Lange 00:13:11 00:39:04
14. 99 Sander Limonard 00:13:19 00:39:19
15. 116 Edwin van der Plas 00:12:57 00:39:19
16. 111 Twan van Kester 00:13:06 00:40:21
17. 153 Timothy Keith Hillebrand 00:13:20 00:40:34
18. 54 Maurits Glasbergen 00:12:00 00:40:46
19. 118 Nicholas Sassen 00:11:55 00:41:01
20. 119 Joop Sassen jr 00:09:43 00:41:19
21. 15 Ton van Kleef 00:12:58 00:42:19
22. 101 Huib Willemsen 00:11:58 00:42:20
23. 71 Bas Nijssen 00:13:20 00:42:43
24. 108 Rob Barendregt 00:15:01 00:42:58
25. 39 Onno Muije 00:13:05 00:43:06
26. 21 Roland van der Jagt 00:13:34 00:43:51
27. 57 Michel Schot 00:13:18 00:43:59
28. 28 Patrick Riethoven 00:13:38 00:44:16
29. 104 Moreno van der Toorn 00:13:38 00:44:33
30. 139 Gerben Stavast 00:12:05 00:44:54
31. 89 Ronald van Sluis 00:13:10 00:45:20
32. 162 Andre Spruit 00:14:42 00:45:53
33. 202 Bert van Ginkel 00:13:30 00:46:11
34. 206 Floris Oei 00:12:07 00:46:31
35. 72 Eric Vermeulen 00:13:52 00:47:22
36. 160 Sam Lefeber 00:13:17 00:47:45
37. 158 Louis ten Hoeve 00:12:24 00:48:35
38. 207 Robert Oei 00:48:51
39. 124 Arjan Stavast 00:12:36 00:49:23
40. 12 Sander Versteeg 00:12:45 00:49:41
41. 159 Victor Nihot 00:12:08 00:54:46
42. 142 Noud van Bree 00:20:55 01:06:59
43. 138 Mna Brinkenberg 00:19:15 01:17:28

Halve afstand – duo

Plaats Startnr Zwemmer Loper Zwemtijd Eindtijd
1. 77 Eva van Damme Jon Kegge 00:10:21 00:31:36
2. 149 René de Jong Bas van den Nouwelant 00:10:26 00:32:33
3. 201 Thomas Peek Arnold van der Ham 00:11:19 00:35:11
4. 169 Christophe Kamp Maaike de Loor 00:11:35 00:40:19
5. 173 Ronald de Vette Bud (Evert) Bregman 00:11:13 00:41:03
6. 93 Robert vd Velde Els van Deursen 00:10:40 00:43:47
7. 102 Ralph Barten John Gras 00:13:18 00:43:47
8. 7 Marleen Schiereck Thomas van Beekhuizen 00:12:44 00:46:17
9. 164 Anne Fleur van Velzem Corrie van Velzen 00:12:30 00:48:07